ثبت نام IECSC

ثبت نام IECSC
چت کن
جزئیات محصول

معرفی کامل در

ثبت نام ماده شیمیایی جدید برای چین IECSC

نسخه تجدید نظر شده از اقدامات در زیست محیطی دولت های جدید مواد شیمیایی (حکم شماره 7) در تاریخ 19 ژانویه 2010 توسط وزارت از محیط زیست حفاظت از چین (MEP) منتشر شد. با توجه به این مقررات بدون مواد شیمیایی حاوی ماده شیمیایی جدید مجاز به وارد/تولید/مورد استفاده در سرزمین اصلی چین است قبل از ثبت نام ماده شیمیایی جدید به MEP – یک اصل پیش بازاریابی / پیش تولید سیستم چینی که به رسیدن به TSCA.

ماده شیمیایی جدید (NCS) اشاره به این مواد شیمیایی است که در IECSC (موجودی از موجود شیمیایی ماده چین) ذکر شده است.

سه نوع اعلان ماده شیمیایی جدید در چین وجود دارد: اطلاع رسانی ثبت تحقیقات علمی ساده اطلاع رسانی و اطلاع رسانی منظم (نرمال/نوعی اعلان). قبل از ارسال پرونده اطلاع رسانی به MEP لازم است بررسی کنید که آیا یک ماده جدید است یا نه و آیا آن محروم می, سپس تعیین نوع اطلاع رسانی با توجه به خواص ماده مقدار اطلاع رسانی اطلاع رسانی استفاده ضامن حزب و غيره است. نوع اطلاع رسانی مختلف خواسته های مختلف در مواد اطلاع رسانی داده ها از آزمون روند اطلاع رسانی و اطلاع رسانی پس از تعهدات است.

1. تأیید کنید که آیا یک ماده شیمیایی جدید به چین است
مواد شیمیایی جدید این مواد شیمیایی در IECSC (موجودی از موجود شیمیایی ماده چین) است. IECSC شده است تجدید نظر چندین بار. آخرین یکی در تاریخ 14 ژانویه، 2013 منتشر شد که به عنوان IECSC 2013 شناخته می شود. کاملا مواد 45609 در IECSC 2013، که 42342 باز به عمومی (انتشار موجودی) و 3270 محرمانه (محرمانه از موجودی) وجود دارد.
برای تایید موجودی IECSC---به بررسی کنید که آیا یک ماده شیمیایی است که در IECSC، شرکت های خود را با جستجو در IECSC می توانید کنید. IECSC 2013 می تواند در دریافت: http://www.randis.cn/html/ywb/Ezlxz_264_175.asp.

به عنوان مواد موجود 3270 #39; شناسایی دقیق هستند نه افشا در نسخه فوق دلایل محرمانه، بنابراین توصیه می شود که تایید رسمی به MEPSCC (زباله های جامد چین و مرکز مدیریت شیمیایی از MEP، سابق معروف به کنوانسیون حقوق کودک و یا کنوانسیون حقوق کودک MEP) برای بررسی اینکه آیا یک ماده جدید است مشاهده می شود یا نه قبل از انجام آزمایش برای ثبت نام جدید شیمیایی در چین.

هزینه برای IECSC موجودی تایید (IECSC موجودی تایید تایید) به MEPSCC است که به طور چشمگیری از 6000 یوان به 5000 یوان از 1st ژانویه سال 2016 افزایش می یافت!

2 بررسی کنید اگر یک ماده شیمیایی معاف است
چهار دسته عمده برای معافیت از ثبت نام وجود دارد:
(1) تمام شده محصولات در حال حاضر تنظیم شده توسط قوانین و مقررات دیگر
این پزشکی آفت کش دارو دامپزشکی آرایشی و بهداشتی مواد غذایی, مواد غذایی افزودنی, غذا و مواد افزودنی، رادیو اکتیو محصول نظامی، محصول انفجاری با فرآورده های انفجاری و توتون و تنباکو و غیره شامل.
(2) مواد طبیعی
1) مواد طبیعی است که فرآوری نشده و یا تنها پردازش/در کتابچه راهنمای کاربر، مکانیکی، گرانش، حل کردن آب، شناوری آب، حرارتی کم آبی و دیگر روش های فیزیکی درمان;
2) طبیعی مواد استخراج شده از هوا در شیوه های مختلف;
3) پلیمرهای طبیعی مگر کسانی که به پردازش های شیمیایی و درمان;
4) ماده زندگی، مانند اسید ربنكليك اسید deoxyribonucleic پروتئين و دیگر biomacromolecules.
(3) مواد مقاصد غیر تجاری و یا غیر عمدی تولید.
1). ناخالصی (lt;20w/w% در lt;10w/w% کل، برای هر ناخالصی);
2). مواد از واکنش های اتفاقی و یا سازمان ملل متحد طراحی;
3). اتلاف آب و مواد زائد و زباله های جامد و مواد زائد.
(4) سایر مواد خاص

1). شیشه ای;
2). هراسان;
3). مواد اولیه سفال و سرامیک;
4). و فولاد محصولات;

5). سیمان آلومینا بالا;

6).؛ پورتلند
7). همگن و ناهمگن آلیاژهای به جز ترکیبات فلزی و دقیقا تعریف ترکیبات intermetallic
8). ميانجی غیر جدا شده.
(5). مقالات.

3 تعيين notifier
Notifiers می تواند چین شرکت های محلی و یا شرکت های خارج از کشور.
چین notifiers محلی و تولید کننده یا وارد کننده NCS در سرزمین اصلی چین به ثبت رسیده.
Notifiers خارج از کشور این شرکت های خارجی است که به طور مستقیم مواد جدید (از جمله شرکت های ثبت شده در تایوان، هنگ کنگ، ماکائو) صدور است. اگر یک شرکت خارج از کشور (A) فروش NCS یا محصولات حاوی NCS به شرکت (B) خارج از سرزمین اصلی چین و شرکت ب صادرات به چین، و سپس شرکت B باید notifier است.
توجه داشته باشید: Notifiers خارج از کشور باید عوامل محلی چینی به عنوان نماینده از notifier برای ثبت نام ماده شیمیایی جدید واگذار.

4: تعیین نوع ثبت نام
جدول زیر نشان می دهد چگونه برای تعیین نوع ثبت نام:

به عنوان مثال، داخلی شركت انتظار تولید ماده شیمیایی جدید ب (NCS ب):

(1) اگر NCS ب برای هدف های تحقیق و توسعه (رمپ; D) استفاده می شود و مقدار ثبت زیر 100 کیلوگرم در سال می توانید ثبت رکورد تحقیقات علمی (SRR) ساخته شده است. اگر تعداد ثبت نام بین 0.1-1 تن در هر سال است. یا زیر 10 تن در هر سال برای 2 سال می تواند ساخته شده ثبت ساده (نوع خاص).
(2) ثبت ساده (نوع خاص) را می توان برای موقعیت های زیر ساخته شده است.
I.Annul تناژ متوسط تولید/وارد شده کمتر از 1 تن در هر سال است.
II. برای صادرات تنها، و آن مقدار سالانه کمتر از 1 تن در سال؛
III. برای پژوهش های علمی سالانه مقدار تولید/وارداتی بالا تن 0.1 و زیر 1 تن است.
IV. پلیمر با مونومر که کمتر از 2% نه در IECSC (پلیمر قاعده 2) و کم نگرانی پلیمر ذکر شده;
V.For هدف فرایند و محصول مقابل، پژوهش و توسعه ی PPORD، سالانه تولید/واردات مقدار زیر 10 تن کمتر از 2 سال است.
(3) اگر NCS B برای مقاصد تجاری مورد استفاده قرار گیرد و دیدار با دو شرایط بالا، نوع ثبت نام بستگی دارد در تعداد ثبت نام: برای کمتر از 1 تن در هر سال، می توان ثبت نام ساده (نوع پایه) را انجام داد; برای بیش از 1 تن در هر سال ثبت نام معمولی باید ساخته شود.
ثبت نام معمولی است ثبت نام در چهار سطح: سطح 1 (1 ~ 10 تی /)، سطح 2 (10 ~ 100 t /)، 4 سطح، سطح 3(100~1000t/a) (gt; 1000t/a).

برای انواع مختلف ثبت نام فوق، دومی نوع ثبت نام، زمان طولانی مورد نیاز برای ثبت نام و پر هزینه تر ثبت نام است. انتخاب پس از ثبت نام نوع پیشنهادی معکوس به بالا براساس ماده #39؛ است شايستگي ها به این نوع ثبت نام.

· ثبت رکورد های علمی (بدون مجوز صادر شده است)
· ثبت نام ساده (گواهی صادر شده است)

«نوع ویژه


«نوع اساسی

· ثبت نام معمولی (مجوز صادر شده است. ثبت شده مواد را به IECSC ذکر شده پس از 5 سال)

5: ارزيابي مورد نیاز و اطلاعات تجزیه و تحلیل فاصله

ثبت نام مختلف انواع مختلف داده ها مورد نیاز است. اطلاعات مورد نیاز که توسط راهنمای ثبت نام ماده شیمیایی جدید صادر شده توسط MEP چین هستند.
نسخه جدید دستورالعمل این است که در نیمه دوم سال 2016 صادر می شود.
به طور معمول، اکثر هزینه ثبت نام کل هزینه برای به دست آوردن داده ها است.

علمی رکورد ثبت داده ها از آزمون هیچ الزامی است.
نوع خاص برای ثبت نام ساده، به طور معمول فعلا آزمون الزامی است یا (به جز برای توزیع وزن مولکولی تجزیه و تحلیل گزارش برای پلیمر).
نوع پایه ثبت نام ساده به عنوان اساس آزمون تجزیه بیولوژیکی انجام شده در چین اجباری است.
برای ثبت نام نمونه ده ها گزارش تست برای خاصیت فیزیکی و شیمیایی سمی و سازگار با محیط زیست سمی به دست آمده از طریق آزمایش در آزمایشگاه های واجد شرایط می اجباری باشد.

پاراگراف زیر اطلاعات مورد نیاز برای انواع ثبت نام خلاصه شده اند. شما باید ارزیابی داده های موجود بر اساس اصول به شرح زیر و انجام تجزیه و تحلیل شکاف داده.

1). منبع داده ها
داده ها از منبع زیر است تئوری قابل قبول برای ثبت نام NCS چین: تست گزارش شده توسط آزمایشگاه های واجد شرایط ادبیات معتبر منتشر شده معتبر پایگاه داده ها یا اطلاعات تولید شده از روش QSAR، از جمله صلیب مرجع، و غیره (از جمله بیانیه متخصص). در حالی که گزارش داده ها از تست غیر (ادبیات، و غیره) به طور کلی تنها در نظر گرفته است مرجع، مگر در مواردی که آزمایش علمی انجام شود می تواند.
مدارک مورد نیاز برای منابع اطلاعاتی مختلف، متفاوت است. اگر تولید داده ها از آزمون از طریق روش های پذیرفته شده آزمون گواهی صلاحیت از سازمان تست باید وصل شده است و باید به ارائه گزارش تست در چینی یا انگلیسی; اگر داده ها از ادبيات تاريخ انتشار متن کامل اصلی ادبیات از جمله چکيده یا نقل قول باید به ارائه شده; اگر داده ها از پایگاه داده، اطلاعات مربوط به نام پایگاه داده از جمله موضوع موسسه، نسخه، و غیره باید ارائه شود; اگر داده ها از QSAR برآورد اطلاعات برآورد مدل و پارامتر استفاده می شود، از جمله مدل توصیه یا توسعه نهاد، نسخه و اثر بخشی نتیجه باید به مشاهده و غیره؛ و اگر چنین داده از بیانیه متخصص معرفی مختصری از کارشناس هستند، شامل عنوان/پست کارفرما زمینه تحقیق یافته های مهم تحقیقاتی و غیره قرار خواهد گرفت.

2). به اشتراک گذاری داده ها
ثبت نام با استفاده از گزارش تست به عنوان نام شرکت مجاز است و در حالی که برای اطلاع رسانی معمولی آن باعث notifier دومی به تجمع مقدار اعلان notifier قبلی هنوز منجر به عواقب برای ثبت نام ساده.

3). آزمون که باید انجام شده در چین
نوع پایه ثبت نام ساده و معمولی ثبت نام، به طور معمول به آسانی تجزیه بیولوژیکی و 1 سمی به ارگانیسم های آبزی (آزمون سميت حاد به طور کلی ماهی) باید باشد در چین توسط آزمایشگاه های شناخته شده توسط MEP انجام شده است. تست های دیگر را می توان توسط آزمایشگاه های شناخته شده (به طور معمول GLP آزمایشگاه) در کشورهای دیگر انجام شده است.

4). داده های مورد نیاز برای انواع ثبت نام
برای سه نوع ثبت نام: ثبت تحقیقات علمی ساده شده ثبت نام (نوع خاص و اساسی نوع) و ثبت نام معمولی (سطح 1، 2، 3، 4)، تفاوت بین ثبت رکورد تحقیقات علمی و دیگر دو نوع ثبت نام است که برای سابق اقدامات پس از فرم ثبت نام ارسال شده است اما برای latters فعالیت های مرتبط (تولید یا واردات) تنها پس از ثبت نام را تایید و گواهی ثبت صادر شده است می تواند شروع شود شروع به کار کند.
(1). برای ساده شده ثبت نام (نوع پایه) 1 ~ 3 آزمون باید در چین توسط آزمایشگاه های شناخته شده انجام شده است.

برای مواد آلی تجزیه بیولوژیکی آزمون باید به انجام شده است. آزمون سمیت حاد ارگانیسم های آبزی (ماهی مورد نظر است) اگر نه زیست تخریب پذیر نیز ارائه خواهد.
برای مواد معدنی سمیت حاد تست از ارگانیسم های آبزی (ماهی مورد نظر است) باید به ارائه شده.
اگر ماده #39; s آب حلالیت کمتر از 100 ميلي گرم در ليتر است و آن LC50 به ارگانیسم های آبزی غلظت اشباع، آزمون سمیت حاد پس از زندگی زمینی است (کرم خاکی ارجح است) باید ارائه شده است.

(2). برای ثبت نام نمونه چهار سطح بسته به گروه تناژ وجود دارد: 1-10t/y y/10-100t 100-1000t/y و 1000t / y.
اطلاعات مورد نیاز با افزایش تناژ باند رو به افزايش است. جدول زیر نمونه تست های لازم برای سطوح مختلف را نشان می دهد.

نه.

مورد آزمون

دولت در سطح

خاصیت شیمیایی کردن

گاز.

Liq.

Sld.


معروف NMR/IR/UV


نقطه ذوب
نقطه جوش
نقطه اشتعال *
تراکمLogKowفشار بخار
کشش سطحی *
pH
حلالیت آباندازه ذرات *
املاک * اکسید کننده


دمای احتراق خود *


اشتعال پذیری


Explosivity *محدودیت های انفجاری
نقطه بحرانیسمیت

L1

L2

L3

L4


حاد دهان سمیت *


حاد پوستی سمیت *


استنشاق حاد مسمومیت *


سوزش پوست حاد *


سوزش چشم حاد *


پوست حساس *


28 د سمیت خوراکی * تکرار

تست ایمز


كروموزومي در in vitro


In vivo کروموزوم مغز استخوان با روش/پستانداران اريتروسيت، آزمون انحرافد 90 تکرار سمیت خوراکیسن باروری. / devel. نمایش فیلم

الخلقه
تولید دو نسل
Toxicokinetics اطلاعات *مسمومیت مزمن *

سرطان *
محیط زیست-سمیت

L1

L2

L3

L4


مهار رشد جلبک


دافنی سمیت حاد


سمیت حاد ماهی


لجن فعال *


جذب / همدما، *


آزمون آماده تجزیه بیولوژیکی


تجزیه بیولوژیکی ذاتی *هیدرولیز به عنوان تابعی از pH *سمیت حاد کرم خاکی *


مسمومیت ماهی 14d *

دافنی مگنا تولید مثلماهی bioaccumulation *مسمومیت مزمن ماهی
دانه جوانه زنی/ریشه Elong. *تبصره:
*: اگر شرط خاص معاف می تواند.
L1: 1 ~ 10 تن; L2: 10 ~ 100 تن; L3: 100 ~ 1 000 تن; L4: gt; 1000 تن

6: پر کردن شکاف داده
پس از جمع آوری تمام اطلاعات موجود از ماده و تجزیه و تحلیل شکاف داده براساس تناژ باند، یک طرح برای پر کردن شکاف داده گرفته شود. این ممکن است شامل تنظیم آزمون توسط آزمایشگاه های شناخته شده ادبیات، و غیره براساس نیاز جستجو و خواص ماده شناخته شده. این همچنین شامل،
•Application علمی پژوهشی رکورد ثبت نام قبل از معرفی نمونه به چین برای تست;
•Determination آزمایشگاه های شناخته شده تایید برنامه آزمون.
•Delivery نمونه به آزمایشگاه و امضای قرارداد تست;
•Approval پروتکل آزمون;
•Finalization تست گزارش.

7: آماده سازی و ارسال پرونده ثبت نام
پس از همه اطلاعات مورد نیاز و مدارک جمع آوری شده، پرونده ثبت نام، که ممکن است شامل آماده شده است:
•Signature فرم ثبت نام;
• طبقه بندی GHS ماده;
• گزارش ارزیابی خطر.
• اسناد و مدارک دیگر مورد نیاز؛

8: تعهدات پس از ثبت نام
علمی پژوهشی رکورد NCS در امکانات تعیین شده در جهت حرفه ای، با شدت دنبال قواعد مدیریت مربوطه انجام باید. NCS می تواند تنها تولید شده و وارد منظور تحقیقات علمی.

برای ثبت نام ساده عمدتا به دو مورد نیاز برای ثبت نام پس از تعهدات وجود دارد:
1). گزارش سالانه در مورد تولید واقعی و یا وارد کردن وضعیت NCS برای سال;
2). NCS ثبت نام کنند، و همچنین NCS #39; تولید/واردات وضعیت و غیره باید برای بیش از 10 سال آرشیو.

برای ثبت نام نمونه مختلف تعهدات ثبت نام پس از توجه به مقوله های مختلف مدیریت وجود دارد.
با توجه به استانداردهای در خطر شیمیایی شناسایی و طبقه بندی NCS به 3 دسته مدیریت طبقه بندی شده است: مواد عمومي ماده شیمیایی جدید، خطرناک ماده شیمیایی جدید و بحرانی جدید شیمیایی.

رده

تعهدات پس از ثبت نام

عمومی ماده شیمیایی جدید
(6 مورد نیاز)

 1. خطر NCS باید شرح داده شده به وضوح در ارتفاع، و ارتفاع باید به کاربران پایین دست؛ گذشت

 2. اجرای کنترل خطر measuresaccording الزامات در گواهی;

 3. ارائه گزارش فعالیت های اول;

 4. NCS ثبت نام کنند، و همچنین NCS' وضعیت تولید/واردات و غیره باید برای بیش از 10 سال در آرشیو شده;

 5. منع فروش مواد شیمیایی به کاربران پایین است که قادر به اجرای اقدامات کنترل خطر.

 6. گزارش های تازه به دست آمده خطر اطلاعات از ماده;

خطرناک مواد شیمیایی جدید
(9 مورد نیاز)

 1. گزارش سالانه.

 2. نرم افزار برای مثال ماده ای به IECSC در حدود 5 سال;

 3. نظارت توسط سازمان حفاظت محیط زیست محلی;

خطر محیط بحرانی NCS
(11 مورد نیاز)

 1. نظارت بر انتشار NCS' به محیط زیست؛

 2. گزارش NCS انتقال برای هر کاربر.

tration گواهی چین به دست آمده از طریق Randis

Randis Chemwise عامل موفق است که در ارائه خدمات مشاوره حرفه ای ثبت نام iecsc تخصصی است. ما با یک گروه از iecsc واجد شرایط ثبت نام مشاور و تیم مدیریت حرفه ای در خدمت شما مجهز شده است. باید شما ممکن است نیاز باشد خدمات ما، تماس با ما!

پرس و جو