مواد شیمیایی سمی

مواد شیمیایی سمی
چت کن
جزئیات محصول

صادرات و واردات مواد شیمیایی سمی

آغاز واردات و صادرات کنترل از مواد شیمیایی سمی در چین از سال 1994، که براساس #39; دستورالعمل های لندن برای تبادل اطلاعات در مورد مواد شیمیایی در تجارت بین المللی #39; و آگاهانه، قبل عکس.

مقررات چین #39; تنظیم در مدیریت زیست محیطی برای اولین بار واردات مواد شیمیایی و برای اولین بار واردات و صادرات مواد شیمیایی سمی #39; قوانین (منظور سازمان حفاظت محیط زیست چین [1994] شماره 140) است که واردات و صادرات مواد شیمیایی سمی به عنوان در #39; کاتالوگ چین به شدت کنترل مواد شیمیایی سمی برای واردات و صادرات #39; (کاتالوگ) باید اخذ #39; مدیریت زیست محیطی گواهی ثبت سمی شیمیایی واردات و صادرات #39; (گواهی) و #39؛ مدیریت محیط زیست مجوز انتشار سمی شیمیایی واردات و صادرات #39; (مجوز انتشار).

کاتالوگ از زمان به زمان تجدید نظر شده است. آخرین نسخه 2014 (صادر شده در دسامبر تا سال 2013 به عنوان شماره سفارش MEP [2013] 85)، از جمله مواد شیمیایی 162 است مانند معدنی یا ترکیبات آلی جیوه PCT PCB، PBB، نونيل فنل nonylphenol اتوکسیله، و غیره...

چین سازمان حفاظت محیط زیست (در حال حاضر #39؛ نام وزارت محیط زیست حفاظت از چین #39؛، چین MEP) تا کمیته ارزیابی را مسئول بررسی کاربرد مواد تنظیم می کند.

شرکت های خارج از چین است که مواد شیمیایی سمی را به چین صادر می نماید باید مجوز اعمال می شود. پس از تایید، مجوز برای صادر کننده صادر خواهد شد. سپس وارد کننده چین مربوطه برای مجوز آزاد اعمال می گردد. اجازه انتشار این وارد کننده به اظهارنامه گمرکی در چین آداب و رسوم را قادر خواهد ساخت.

گواهی 2 سال معتبر است. مجوز آزاد برای 6 ماه معتبر است. حمل و نقل هر به چین باید نیاز به یک مجوز آزاد.

در 2009، سازمان حفاظت محیط زیست چین صادر #39; توجه در تقویت زیست محیطی مدیریت ثبت نام از سمی مواد شیمیایی واردات و صادرات #39؛، حاکم چین کاربران و تولید کنندگان مواد شیمیایی سمی #39 کامپایل باید که; حفاظت از محیط زیست گزارش #39; برای کاربردی شیمیایی سمی و دریافت تایید شده، فقط در آن گواهی یا مجوز آزاد می تواند استفاده شود. این یک چالش برای برنامه است و آن نکته کلیدی جدید برای مدیریت های شیمیایی سمی در چین است.
یکی دیگر از نیاز های فنی برای نرم افزار این است که برای ایمنی تاریخ ورق (SDS) برای نرم افزار است. ارتفاع باید دقیق باشد و لیست الزامات مدیریت سمی شیمیایی در کشور صادر کننده.
آن همچنین قوانین که سمی شرکت در زنجیره تامین از مجوز آزاد و گواهی را باید قبل از پایان ژانویه هر گزارش سالانه.
بخش دیگر برنامه نوع تشریفات کار بسیار دشوار است.

به طور معمول 3 ماه به دست آوردن مجوز لازم. اجازه انتشار به طور معمول 2 ماه طول می کشد. برای مواد شیمیایی سمی وارد شده اجازه انتشار تنها می توان استفاده پس از گواهی به دست آمده---یعنی حدود 6 ماه قادر به وارد کردن مواد شیمیایی سمی در چین از جمله زمان برای گزارش حفاظت محیط زیست برای مجوز نرم افزار و برای درخواست اجازه انتشار مورد نیاز هستند.

و 10000 دلار آمریکا یا معادل یوان به MEP برای درخواست گواهی پرداخت می شود.

در حال حاضر، است مقررات تجدید نظر شود. پس از آن انتظار می رود 10000 دلار آمریکا هزینه معاف خواهد شد و تعدادی از مواد شیمیایی سمی در کاتالوگ کاهش خواهد یافت.

باید هر نوع کمک مورد نیاز است برای استفاده، Randis را می توان تماس گرفت.

ضمیمه: نمونه مجوز.

Randis Chemwise عامل موفق است که متخصص در ارائه خدمات مشاوره حرفه ای از مواد شیمیایی سمی است. ما به مجهز گروه واجد شرایط مشاور شیمیایی سمی و تیم مدیریت حرفه ای در خدمت شما. باید شما ممکن است نیاز باشد خدمات ما، تماس با ما!

پرس و جو