ثبت شیمیایی خطرناک

ثبت شیمیایی خطرناک
چت کن
جزئیات محصول

چین ثبت نام شیمیایی خطرناک

ثبت شیمیایی خطرناک (و یا خطرناک شیمیایی ثبت) بیش از 10 سال در حال اجرا شده است.

مقررات ثبت نام اول در سپتامبر سال 2000، نیاز به تولید کنندگان چین از مواد شیمیایی خطرناک را به ثبت صادر شده است.
حکم اول تجدید نظر 2 سال بعد، بیشتر نیاز به کاربران از مواد شیمیایی خطرناک و بیش از حد مواد شیمیایی سمی، و همچنین به عنوان واحدهای دیگر با معیارهای جلسه بحرانی منابع خطر #39 بود. GB18218 2009 #39; برای ثبت نام.

در جولای 2012 چین دولت دولت اره ایمنی محل کار سفارش شماره 53 به صدور مقررات جدید در خطرناک شیمیایی ثبت صادر شده. امتیاز این مقررات جدید به عنوان زیر،
1. چین تولید کنندگان و واردکنندگان مواد شیمیایی خطرناک مواد شیمیایی خطرناک در lt; Categorygt شیمیایی خطرناک باید ثبت نام؛. رده در فوریه سال 2015، جایگزین نسخه 2002 به تصویب رسید.
2. تازه تاسیس تولید کنندگان مواد شیمیایی خطرناک را باید ثبت نام قبل از پذیرش نهایی ساخت کارخانه.
3. واردکنندگان باید ثبت نام قبل از اولین واردات را.
4. اگر تولید کننده تولید می کند و همان مواد شیمیایی خطرناک را وارد می کند، سازنده باید ثبت نام به عنوان تولید کننده را و ارائه اطلاعات شیمیایی خطرناک وارد شده.
5. اگر محصول شیمیایی (مخلوط، و یا آماده سازی) توسط lt; پوشیده شده Categorygt شیمیایی خطرناک; اما مواد تشکیل دهنده این محصول تحت پوشش و نسبت کل این مواد تحت پوشش بیش از 70 w/w%، محصول شیمیایی نیز باید ثبت شود.
6. اگر خواص خطرناک شیمیایی نامشخص است، خطر شناسایی و طبقه بندی به محصول باید توسط واحد های معتبر ساخته شده است. اگر نتیجه شناسایی و طبقه بندی معیارهای خطرناک شیمیایی به عنوان تعیین شده در لیتر Categorygt شیمیایی خطرناک;، ثبت نام برای این محصول نیز باید ساخته شود.

روش ثبت نام:
1). چینی تولید کننده/وارد (آخرت #39; ثبت #39؛) برنامه از طریق سیستم ثبت نام ارسال کنید.
2). اداره ثبت محلی ایجاد حساب برای ثبت در سیستم.
3). ثبت اطلاعات (عمدتا اطلاعات از ارتفاع، به عنوان برچسب چینی GHS SDS و ایمنی خوب) در سیستم ثبت نام را پر می کند.
4). اداره ثبت محلی مواد ارائه شده را بررسی می کند. اگر مواد خوب، سپس دفتر محلی ثبت نام ارسال مواد به NRCC دفتر ثبت ملی برای آزمایش نهایی.
5). زمانی که مواد نیز با عبور از معاینه توسط NRCC، سپس کاغذ مواد ثبت به اداره ثبت محلی ثبت ارسال شده توسط هستند.
6). گواهی ثبت نام به ثبت صادر شده است.

ثبت نام مواد:
(1). فرم ثبت نام.
(2). کپی مجوز کسب و کار تولید کننده یا وارد کننده.
(3). ارتفاع و برچسب ایمنی مواد شیمیایی خطرناک، که استانداردهای ملی چین باید به انجام برسانند.
(4). 24 ساعت شماره تلفن اضطراری که الزامات تحقق می باید.
(5). خطرناک شیمیایی #39; s مشخصات کیفیت (یا کد استاندارد مربوطه استانداردهای چین).

24 ساعت مورد نیاز اضطراری تلفن شماره
*. توسط پرسنل تمام وقت کار 24 ساعت در وظیفه. کارکنان می باید آشنا با خواص مواد شیمیایی خطرناک خود را در خطر و اورژانس مربوطه اقدامات (اقدامات اضطراری برای آتش/انفجار/نشت/toxication /suffocation/burn در طول تولید/مصرف/ذخیره سازی/حمل و نقل)، باید قادر به پاسخ دقیقا.

*. اگر آنها قادر به ارائه مشاوره با خود اگر تولید کنندگان مواد شیمیایی خطرناک باید 24 ساعت مشاوره اضطراری به دفاتر ثبت نام واگذار.
*. واردکنندگان مواد شیمیایی خطرناک باید راه اندازی سرویس اضطراری مشاوره توسط خود و یا با سپردن به اداره ثبت و یادداشت شماره تلفنهای اضطراری 24 ساعت در برچسب های ایمنی از مواد شیمیایی خطرناک وارد شده.

نیاز به ارتفاع و برچسب ایمنی
برخی از خواص فیزیک و شیمیایی اجباری هستند مگر اینکه آنها مطابق وضعیت معافیت علي: meting نقطه و نقطه جوش و تراکم بخار و محصول تراکم، انفجار محدود.
ب wordings و قالب SDS و برچسب های ایمنی. ارتفاع و برچسب نسخه GHS در ساده چینی, خواهد بود و جلسه چین مانند GB/T 16483، GB 15258، استانداردهای GB/T 17519 مربوط.
امتیاز قابل توجه این است که ارتفاع تولید شده توسط نرم افزار به طور معمول می تواند نیاز برآورده نشده هستند. و با توجه به ظرفیت کارکنان در دفاتر ثبت نام محلی مختلف ارتفاع خوب بررسی توسط یک اداره ثبت محلی در ثبت محلی دیگر شکست ممکن است (به عنوان مثال، همان خطرناک شیمیایی توسط وارد کنندگان چین های مختلف در استان های مختلف وارد می شود)؛ و روشن است که صادر و یا تولید کنندگان خارج از چین هنوز ثبت نام را می توانید.

ثبت نام مجوز برای 3 سال معتبر است. اگر کسب و کار شیمیایی را ادامه خواهد داد قبل از انقضا، گواهی تمدید شود باید. شرطی به خصوص تجديد نظر از ارتفاع مورد نیاز است که چین نیاز دارد که ارتفاع هر 3 سال تجدید نظر باید همان مواد باید.

شما نیاز به کمک در ثبت شیمیایی خطرناک باید شما تماس با ما می توانید.

Randis Chemwise عامل موفق است که متخصص در ارائه خدمات مشاوره حرفه ای خطرناک شیمیایی ثبت شده است. ما به مجهز گروه مشاور واجد شرایط ثبت نام شیمیایی خطرناک و تیم مدیریت حرفه ای در خدمت شما. باید شما ممکن است نیاز باشد خدمات ما، تماس با ما!

پرس و جو