تنظیم شیمی

تنظیم شیمی
چت کن
جزئیات محصول

سرویس تنظیم شیمی

همانطور که برای دهکده جهانی امروز، کسب و کار بین المللی کلید می شود. کسب و کار بین المللی مواد شیمیایی انواع الزامات قانونی مواجه است.

به عنوان امروز ایالات متحده آمریکا کانادا اتحادیه اروپا، ژاپن کره تایوان فیلیپ، استرالیا، نیوزیلند و چین همه مقررات را در مورد نیاز ثبت نام جدید مواد شیمیایی و مواد شیمیایی موجود است. طور کلی مورد نیاز که ثبت نام به مرجع صالح در قبل از تولید یا واردات در اين کشورها و مناطق باید ساخته شده است.

GHS (سطح جهان هماهنگ سيستم طبقه بندي) و برچسب مواد شیمیایی، کتاب بنفش دیگر مسئله کلیدی برای کسب و کار بین المللی شیمی است. کشورها و مناطق در بالا ذکر شد و تایلند، ویتنام، مالزی، اندونزی، سنگاپور، ترکیه، برزیل، اروگوئه و غیره همه نیاز به ارائه برچسب SDS و ایمنی خود را در زبان محلی رسمی و استانداردهای مرتبط با خود.

وجود دارد همچنین مقررات دیگر به ویژه برخی از کنوانسیون بین المللی، به عنوان مثال مواد شیمیایی شیمیایی کنوانسیون سلاح دارو پیشرو، کاهش لایه ازن، كنوانسيون استکهلم در میآید و سازمان ملل متحد توصیه های مربوط به نارنجی کتاب، و غیره...

داخل یک کشور یا منطقه وجود داشته باشد بیشتر مقررات بیشتر برای مواد شیمیایی مطابق با. مثلا در چین, تولید کننده مواد شیمیایی خطرناک باید اخذ مجوز تولید ایمنی، معامله گر خطرناک باید اخذ خطرناک شیمیایی مجوز کسب و کار، برخی از کاربران شیمیایی خطرناک باید اخذ اجازه استفاده ایمن. و دیگر کنترل برای مثال بیش از حد مواد شیمیایی سمی، مواد شیمیایی مسئول برای تولید مواد منفجره، اجازه تولید برای برخی از مواد شیمیایی صنعتی، ثبت نام از مواد شیمیایی خطرناک، و غیره. اگر شیمیایی #39؛ زمینه برنامه های کاربردی s است مربوط به سلامت انسان وجود مقررات خاص مانند ثبت نام برای تماس با مواد غذایی برای تصفیه آب قابل حمل، برای ضد عفونی کننده، لوازم آرایشی، و غیره...
Incompliance با مقررات ممکن است به صورت شدید نتیجه و تاثیر توسعه شرکت.

Randis ChemWise یک شرکت حرفه ای ارائه خدمات رعایت مقررات مواد شیمیایی به ویژه برای چین پیروی از مقررات است. شما باید هر گونه نیاز به تماس با ما داشته باشد.


Randis Chemwise عامل موفق است که متخصص در ارائه خدمات مشاوره حرفه ای تنظیم شیمی است. ما به مجهز گروه مشاور واجد شرایط تنظیم شیمی و تیم مدیریت حرفه ای در خدمت شما. باید شما ممکن است نیاز باشد خدمات ما، تماس با ما!

پرس و جو