استانداردهای ملی مواد تماس با مواد غذایی به طور کامل اجرا خواهند شد

طبق گزارش کمیته ملی بهداشت، آخرین نسخه استانداردهای ملی اجباری برای مواد تماس با مواد غذایی به طور کامل اجرا خواهد شد، سیستم استاندارد جدید شامل مواد خام و کمکی، مدیریت تولید و آزمایش مواد مواد غذایی تماس و سایر لینک ها، تاثیر بیشتری خواهد داشت در صنایع مربوطه. مواد غذایی تماس با مواد به عنوان بخش مهمی از ایمنی مواد غذایی، به طور مستقیم مربوط به منافع حیاتی مصرف کنندگان، افزایش نگرانی. این ارتقا مواد مواد غذایی مواد غذایی چین را برای تنظیم استانداردهای بین المللی بهتر، و همچنین برای سلامتی و ایمنی مصرف کنندگان برای ارائه حفاظت موثرتر خواهد کرد.

رعایت مواد غذایی در معرض خطرات بهداشت مواد غذایی از نگرانی های ثابت است

در سال های اخیر، مواد تماس با مواد غذایی برای خطرات ایمنی و سلامتی ناشی از رویدادهای داغ رسانه ای به طور مرتب رخ داده است، به تمرکز مقامات نظارتی ملی تبدیل شده است. در سال 2016، اتحادیه اروپا از طریق RASFF (سیستم اطلاع رسانی سریع غذا و خوراک) در مورد واردات مواد غذایی مواد غذایی در اروپا 103 مورد صادر شده در اروپا را شامل می شود که شامل پلاستیک، فولاد ضد زنگ، محصولات سرامیکی و کارد و چنگال بامبو، غیر چوب چوب و سایر کالاها است برای رد یا قبول شدن بازار به 86 گروه تقسیم شدند. چین در بررسی واردات نیز بارها و بارها مواد غذایی تماس نامرئی محصولات تماس گرفت. مانند بندر نینبو در سال 2016 برای شناسایی واردات نامنظم غذا با 11 دسته، ارزش بیش از 400،000 دلار آمریکا. مانند تعدادی از کره جنوبی وارد قطعات پلاستیکی آبمیوه کنسانتره تا 20.2 میلی گرم بر کیلوگرم عنصر teratogenic سرطان زا آکریلونیتریل، که بیش از حد استاندارد ملی است، شناسایی شده است.

استاندارد جدید ملی اجباری در مورد اجرای کامل است

استاندارد جدید سیستم ملی شامل GB4806.1-2016 "الزامات ایمنی عمومی برای مواد غذایی و مواد غذایی تماس با مواد" قابل اجرا برای تمام محصولات و GB9685-2016 "استاندارد برای استفاده از مواد افزودنی برای مواد و مواد تماس با مواد غذایی" 2 استانداردهای ملی اصلی برای مواد غذایی ایمنی، مناسب برای مواد مختلف 10 سری GB4806 از استانداردهای محصول برای تولید بخشی از مدیریت GB31603 "مواد مواد تماس با مواد و محصولات به طور کلی استانداردهای بهداشتی تولید شده" و حمایت از سری GB31604 از 50 روش آزمون مانند استاندارد است. کدام علاوه بر استانداردهای فردی در سپتامبر 2016 اجرا شده است، دو استاندارد اساسی در اکتبر 2017 اجرا خواهد شد، استانداردهای دیگر در ماه مارس 2017 تا آوریل تمام خواهد شد.

از نیازمندی های بهداشتی، استاندارد ملی جدید، محصولات مواد غذایی در بسته های خنک کننده، محصولات مینای دندان، محصولات سرامیکی، محصولات شیشه ای، رزین های پلاستیکی، محصولات پلاستیکی، کاغذ، مواد فلزی، پوشش ها و پوشش ها، مواد لاستیکی و سایر مقوله های دیگر، و یادگیری از تجربیات اروپایی و آمریکایی، شرایط بهداشتی به روز شده است. مانند پلی پروپیلن، پلی اتیلن و دیگر محصولات پلاستیکی مختلف برای توسعه یک شاخص مهاجرت مجموع، 60mg / kg محدود نیز با اتحادیه اروپا سازگار است؛ محصولات لاستیکی برای افزایش اتحادیه اروپا آگهی بیشتر N-آمونیوم نیترات و مواد دیگر استانداردهای جدید از مواد فلزی و محصولات یکپارچه محصولات فولاد ضد زنگ و محصولات آلومینیوم، استانداردهای بهداشتی، سفت کردن سرب، کادمیوم و سایر فلزات سنگین محدودیت.

از شاخص های آزمون، استاندارد جدید نیاز به شرایط واقعی استفاده برای آزمایش دارد و انتخاب مواد مغذی، زمان آزمایش و درجه حرارت، تصفیه شده است، به طوری که آزمون می تواند پاسخ علمی و منطقی به استفاده واقعی از محصول ایمنی سکس، که به شرکت ها نیاز دارد که مواد خام و شرایط استفاده و سایر اطلاعات خود را مدیریت کنند. علاوه بر این، برخی از شاخص های فیزیکی و شیمیایی محصولات نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته است، مانند مهاجرت لاستیکی، اسیدی و مینیمم روغن در مقایسه با استاندارد قدیمی 40 برابر افزایش یافته است.