واردات لوازم آرایشی ثبت نام ثبت نام و مراحل ثبت سه مرحله

تمام فروش های خارجی برای فروش لوازم آرایشی باید از اداره اداری چینی (اداره تصویب: اداره غذا و داروی دولت، به عنوان CFDA) تصویب شود. بدون تایید می تواند اعلام عادی و نه در بازار سرزمین اصلی چین نیست.

نویسنده شرکت برای ثبت نام لوازم آرایشی و بهداشتی، بیش از 10 سال متعهد به واردات از لوازم آرایشی بهداشتی مجوز تصویب (ضبط گواهینامه) عامل اعلان عامل، یک صنعت شناخته شده شناخته شده شناخته شده صنعت برند، تعداد زیادی دریافت از لوازم آرایشی وارداتی هر روز برای اعلام ثبت نام، بخش قابل توجهی از مشتری من نمی دانم که در آن برای شروع، پس از مشاوره مکرر هنوز مسخره است. توصیه می شود برای خواندن تیان جیان Huacheng نوشت: "واردات اعلامیه لوازم آرایشی و بهداشتی ثبت نام کتابچه راهنما کتابچه راهنمای کامل"، همیشه شکایت کرد که مقاله برای خواندن بدون صبر بسیار طولانی است. بنابراین، سایت ویژه تیانجینگ Huacheng ثبت نام لوازم آرایشی و بهداشتی برای نوشتن این مقاله، و تلاش برای استفاده از ساده ترین متن، سعی کنید واردات روش های آرایشی به منظور روشن ساختن این تلاش برای دادن اکثر شرکت های کمک های عملی است.

مرحله 1: شناسایی شرایط محصول و روش های واردات، چرخه بودجه و هزینه ها

(1) وضعیت محصول روشن است

به عنوان یک وارد کننده محصولات آرایشی، به ویژه در چین، نمایندگی مجاز، هنگامی که وارد یک مارک لوازم آرایشی می شود، باید ابتدا وضعیت واقعی محصول را پاک کند، بلکه می تواند پیش نیازهای مورد تایید نیز باشد:

محصول در حال حاضر در کشور فروش است؟ آیا مواد خام محصول مطابق با مقررات سرزمین اصلی چینی است؟ آیا محصول برای لیست در چین تایید شده است؟ آیا محصولات دسته های غیر ویژه یا خاص خاصی هستند؟

[لوازم آرایشی و بهداشتی اعلامیه واردات از دو پیش نیاز اولیه: 1. محصولات در فروش خارجی، می تواند صدور گواهینامه صادر؛ 2. شرکت های داخلی شرکت به عنوان واحد در چین، و دسترسی به تولید کنندگان خارجی مجاز. به

(2) برای درک روش های واردات، چرخه و هزینه

درک درستی از محصول در یک زمان، همچنین باید دانست که واردات لوازم آرایشی خارجی به واردات چین در سرتاسر چین، نیاز اصلی به دو مرحله است: اولین قدم به اداره غذا و داروی چین (CFDA) برای درخواست اسناد مجوز اداری / ثبت نام، که پیش نیاز وارد شده است؛ دسترسی به سند / گواهی، مرحله دوم به اعلامیه عادی بازرسی.

بیایید در مورد زمان و هزینه بودجه برای اولین گام صحبت کنیم.

طبق تجربه شرکت Tianjian Huacheng، چرخه کاربرد یکی از مهمترین مسائل مربوط به آن است، واردات لوازم آرایشی غیر معمول معمولا می تواند ظرف مدت 3 تا 6 ماه تکمیل شود تا اعلام شود. واردات لوازم آرایشی خاص، با توجه به عملکرد های مختلف، کل گزارش چرخه حدود 6 تا 12 ماه یا بیشتر است.

مرحله دوم: ثبت نام لوازم آرایشی یک قرارداد پروکسی برای تعیین دسترسی به اطلاعات خارجی امضا کرد

پس از مطالعه قبلی درک، به عملیات اصلی مرحله رسید.

به عنوان یک فروشنده و تولید کنندگان خارجی باید یک قرارداد نمایندگی محصول را امضا کنند، دوره تایید CFDA برای 4 سال معتبر است، بنابراین نماینده بهترین دوره را در بیش از 4 سال قرارداد.

در همان زمان که قرارداد باید امضا شود باید درک شود که آیا طرف خارجی می تواند ادبیات فنی مربوط به محصول (مانند فرمول کامل، فرآیند، استانداردهای کیفیت و غیره) و مدارک حمایتی (مانند گواهینامه های فروش و غیره) را ارائه دهد. )، چرا که برخی از شرکت های خارجی را برای حفاظت از مالکیت معنوی رد نمی کنند.

علاوه بر این، محصولات کشورهای اروپایی نیز باید تعیین کنند که آیا قرارداد خارجی به آزمایش های حیوانی، چرا که کشورهای اروپایی از آزمایش های حیوانات حمایت نمی کنند و در روند تایید CFDA ثبت نام لوازم آرایشی، آزمایش حیوانی برای انجام این پروژه ضروری است.

نیازمند اطلاعات محصول و الزامات آن است. لطفا از ویژگی مقاله شبکه ثبت نام چین دیدن کنید: "مراحل ثبت نام لوازم آرایشی برای دستورالعمل کامل" یا اطلاعات مربوط به وب سایت رسمی CFDA. شما می توانید اطلاعات را در اختیار دفتر Tianjian Huacheng تسلیم کنید و می توانید نمونه های مربوط به نمونه را دریافت کنید.

گام سوم: برای تعیین برنامه، برنامه کاربردی خود و یا کمیسیون عامل

به عنوان کاربرد فعلی ثبت نام لوازم آرایشی وارداتی بیشتر و بیشتر حرفه ای، بیشتر و بیشتر دشوار است، بنابراین نرم افزار تنها می تواند دو گزینه: یا با یک کارکنان ثبت نام حرفه ای و یا ادارات، و یا به عنوان شرکت تیانجیان Huacheng به عنوان چنین ساز و کار عوامل حرفه ای. برای شرکت هایی که هنوز رسمی کار نمی کنند، به طور واضح یک گروه یا کارمند اختصاصی ندارند، بنابراین انتخاب یک آژانس مناسب و قابل اطمینان یک موضوع کلیدی است. این می تواند به تیان جیانگوا به مقاله ی ویژگی "به شما نحوه انتخاب نمایندگی لوازم آرایشی را آموزش دهد".