محدوده محصول ضد عفونی، به طور گسترده ای استفاده می شود

در ضد عفونی محصول، تعریف آن، مقررات ما نیز مورد نیاز است. گفته می شود برای ضد عفونی محصول ضد عفونی مورد استفاده قرار می گیرد و یا برخی از محصولات ضد عفونی شده است، ما آن را محصول ضد عفونی می نامیم. محصول ضد عفونی مطابق با وزارت بهداشت اصلی - که اکنون کمیسیون برنامه ریزی بهداشت و خانواده ملی نامیده می شود، یک "روش مدیریت ضد عفونی" را در مورد محصول ضد عفونی ذکر شده در چهار دسته ذکر کرده است: رده اول ضد عفونی کننده است، دومین رده تجهیزات ضد عفونی، کلاس سوم یک بار تأمین سلامتی است، رده چهارم یکبار مصرف پزشکی است. این چهار دسته محصول ضد عفونی هستند.

محصول ضد عفونی شده ای که قبلا گفتید، از جمله لوازم پزشکی، ضد عفونی مواد غذایی و محصولات بهداشت روزانه. الزامات مختلف برای بهداشت و اثربخشی برای محصولات ضدعفونی استفاده های مختلف چیست؟

در حقیقت، برای این محصول ضد عفونی، کشور ما دارای مجموعه ای از استانداردهای لازم برای اجرای استانداردهای مختلف ضد عفونی کننده است، انواع ماشین آلات ضد عفونی دارای استاندارد بهداشتی یکبار مصرف، لوازم پزشکی یکبار مصرف نیز دارای استانداردهای ضد عفونی خاصی هستند.

طیف محصولات ضد عفونی، به طور گسترده ای استفاده می شود. در حال حاضر سوپر مارکت های بسیاری در استفاده روزانه از محصول ضد عفونی وجود دارد، مانند حمام، محصول ضد عفونی آشپزخانه، خیره کننده، بازار محصولات ضد عفونی ملی ما

در حقیقت، برخی از محصولات موجود در بازار وجود دارد که شما فقط لیست کرده اید، در محدوده کاتالوگ محصول ضد عفونی ما موجود نیست، و ممکن است برخی از محصولات ضد باکتری مربوط به محصول ضد عفونی وجود داشته باشد، برخی از لوازم تمیز کردن، ممکن است بیشتر یا کمتر ادعا می کند که اثر از بین بردن میکروارگانیسم ها، اثر مهار میکروب ها وجود دارد، اثرات ضد میکروبی وجود دارد، به طوری که دیگری است. برای این، به طور کلی آن را به عنوان یک محصول ضد عفونی نکنید.

محصول ضد عفونی در بازار برای دیدن بیشتر برخی از ضد عفونی کننده ها، مانند لباس های ضد عفونی کننده لباس، وسایل آشپزخانه ضد عفونی کننده، و همچنین ضد عفونی کننده ضد عفونی کننده دست، و گاهی اوقات در حیوانات خانگی استفاده می شود، مواد ضد عفونی کننده در این مکان ها ممکن است بیشتر در بازار باشد.

اگر میخواهید یک محصول ضد عفونی برای مشاوره خریداری کنید، ابتدا باید یک محصول مشروع خریداری کنید. محصول ضد عفونی در شرکت های تولیدی و یا مجوز، هنگامی که شما خرید محصول ضد عفونی، لازم است ببینید که آیا این یک مجوز بهداشتی سازمانی است. اگر شواهدی برای اثبات این نوع از شرایط تولید محصول وجود داشته باشد، روند تولید تحت کنترل است، بیشتر در سهولت.

دوم، اگر کمی زودتر از قبل انتخاب کنید، بهتر است که به تصویب مجوز بهداشت مراجعه کنید. اگرچه اکنون لغو شده است، اما به نظر من، شواهدی از محصول وجود دارد، که قبلا محصولات تایید شده را در اصل، کیفیت کلی هنوز هم بسیار بهتر است.

سوم، ما باید محصولات خود را انتخاب کنیم. به عنوان استفاده از ضد عفونی در داخل اثر خانه، ایمنی نیز بسیار مهم است. به عنوان مثال، در طول دوره سارس، من می دانستم که یک معرفی مستقیم از اسید پراتیک به عنوان یک مکمل وجود دارد. کسی اسید پری اتیک را در کنار توالت قرار می دهد. در نتیجه، کودک آن را لمس کرد، بطری شکسته شد، کودک زخمی و زخمی شد. خوردگی سیستمیک، این اثر نسبتا قوی است.

بنابراین، در این مورد، ما به عنوان خانه ضد عفونی، به عنوان ضد عفونی روزانه باید برخی از متوسط تر را انتخاب کنید، نقش خانه در داخل به اندازه کافی در خط، و نه لزوما چگونه پیشرفته، و یا برای همه میکروب موثر است. ایمن و موثر مورد نیاز است.

چهارم، نگاهی به دستورالعمل ها، دستورالعمل ها و استفاده از همتایان روزمره ما می اندازیم.