ثبت نام لوازم آرایشی به عنوان زیبایی اسکورت

لوازم آرایشی ثبت نام به عنوان یک نیاز روزانه، لوازم آرایشی و زندگی روزمره مردم از نزدیک مرتبط است. در سال های اخیر، اداره غذا و داروی دولت از سیستم اصلاح و تأیید، مدیریت ریسک را تقویت می کند، ظرفیت نظارتی و دیگر جنبه ها را بهبود می بخشد و نظارت بر کار ثبت نام لوازم آرایشی را برای توده ایمنی مصرف کننده لوازم آرایشی، اسکورت برای علت زیبایی

تقریبا 20،000 شرکت برای تکمیل لوازم آرایش داخلی غیر اختصاصی آنلاین، ثبت نام آنلاین، شانگهای Pudong برای کشف واردات از خلبان مدیریت لوازم آرایشی غیر هدف خاص ... 2016، دولت مواد غذایی و مواد مخدر دولت تلاش برای ترویج اصلاح سیستم تایید مواد آرایشی ، لوازم آرایشی و بهداشتی ثبت نام و به طور مداوم بهبود ثبت نام لوازم آرایشی و ثبت مقررات مرتبط، وظیفه ثبت نام لوازم آرایشی و کارهای مدیریت رکورد، اجرای لوازم آرایشی تصویب امور خلبان تنظیم، کار فعلی شده است پیشرفت.

طبق اداره کل اداره مواد مخدر تحت نظارت مربوط به شخص مسئول لوازم آرایشی، در پایان ماه مارس سال جاری، سیستم ثبت آنلاین آنلاین لوازم آرایشی داخلی، مجموع 28417 شرکت برای تکمیل ثبت نام اطلاعات کاربر شرکت. در میان آنها، 2325 شرکت که در مجوز تولید لوازم آرایشی مشغول به فعالیت هستند، ثبت نام غیر تولید شده به شرکت ها اختصاص 91.8٪ از کل. قابل درک است که از منطقه توزیع، گوانگدونگ، شانگهای، پکن، ژجیانگ، جیانگسو، تعدادی از ثبت نام شرکت در پنج بالا، تعداد کل ثبت شرکت ها 74.7٪ از کل اطلاعات را تشکیل می دهند.

ثبت نام لوازم آرایشی در پایان ماه مارس سال جاری، 31 استان کشور برای تکمیل رکورد از مجموع 809،354 محصول است. در میان آنها، تولید مجموع 586131 محصول را به عهده داشتند که به ترتیب 72.4٪ از کل بود. گوانگدونگ، شانگهای، ژجیانگ، پکن، جیانگسو، تعداد بالای 5، که به ترتیب 90.7٪ از کل، به پایان رسید. تولید داخلی و غیره تخصصی لوازم خانگی در چین، محصول اصلی و محصولی است که اساسا درک شده است و تحقق اولیه اطلاعات آنلاین در تولید محصول در کشور در زمان واقعی قابلیت همکاری.

ثبت نام لوازم آرایشی و بهداشتی در زمینه واردات غیر ویژه پزشکی استفاده از نظارت لوازم آرایشی و بهداشتی، اداره کل به طور فعال ترویج منطقه شانگهای پودونگ منطقه "مجوز تقسیم" اصلاحات کار آزمایشی. در اواخر ماه مارس، خلبان تنها یک ماه به طول انجامید، هشت شرکت در اداره کل "واردات سیستم مدیریت اطلاعات رکورسانی لوازم آرایشی خاص" موفق به ثبت نام نام کاربری موفق داخلی شده اند، سه شرکت دارای سه محصول در مطابق با روش های واردات غیر کالاهای مخصوص محصولات آرایشی برای ثبت. قبلا، واردات لوازم آرایشی غیر هدفمند برای پیاده سازی سیستم تایید، محصول باید توسط اداره کل عمومی قبل از امضای قرارداد واردات، تایید شود، شرکت زمان خود را به بازار تنظیم می کند. معمولا برای تایید وارد شدن به بازار چین نیز دو یا سه ماه برای امور مربوط به واردات و صادرات طول می کشد.