مواد بسته بندی بالا سد جدید

سد بالا بسته بندی مواد غذایی بسته بندی روند، توسعه 4: آمورف نایلون مانع نایلون 6 بار; SaranHB، مانع ساران فیلم 10 بار; اکریلات درخت سرکه اندود پوشش.

نوع جدید مانع بالا پلاستیک به طور گسترده ای در کشور است که می تواند نه تنها بهبود حفاظت مواد غذایی بسته بندی مواد و کاهش میزان پلاستیک و حتی می توانید استفاده شده است مورد استفاده مجدد قرار است. غذاهای فراوری شده که نیاز به حفاظت از سد بالا و خلاء بسته بندی و بسته بندی هستند به طور کلی مورد نیاز برای استفاده از بسته بندی کامپوزیت. بیش از یک لایه باید در چند لایه کامپوزیت با مواد مانع بالا. مانع بالا مواد استفاده شده در حال حاضر با آلومینیوم فویل، نایلون، پلی استر، و غیره. با بهبود شرایط حفاظت از مواد غذایی مانع بهتر EVOH (اتیلن وینیل الکل ضخامت), پلی وینیل الکل نیز شروع به استفاده می شود. EVOH است ساختار زنجیره ای مانند پلیمرهای بلورین مجموعه خوب پردازش از پلیمرهای اتیلن و وینیل الکل پلیمر بالا گاز فاصل در یکی، است نوع جدیدی از مواد مانع خواص گاز مانع از PA (پلی آمید) 100 برابر بار 10،000 بار بار بالاتر از PE, PP, بالاتر از معمول مانع بالا PVDC استفاده: 10 بار بیش از دو برابر. به ویژه هنگامی که بطری آبجو انفجار مجروح مردم تبدیل شده است یک مشکل جهانی در زمینه بسته بندی مواد غذایی ظروف پلاستیکی ساخته شده از EVOH ظروف شیشه ای و فلزی می تواند جایگزین.

تغییرات بزرگ را به بسته بندی مواد غذایی فعلی توسعه در کشورهای توسعه یافته و قلم کوچک (CAI اسید، سرکه پلی اتیلن گلیکول). ساختار شیمیایی و قلم پت (پلی اتیلن گلیکول ترفتالات سرکه) مشابه است اما مانع اکسیژن بهبود استحکام، مقاومت در برابر آب از حیوان خانگی چندین بار افزایش یافته و اشعه ماوراء بنفش جاذب، خوب مقاومت به هیدرولیز کم جذب گازها، بقایای مواد غذایی موجود نیست، که می تواند مورد استفاده مجدد قرار بو.

مانع بالا معدنی مواد بسته بندی مواد غذایی مورد علاقه مایکروویو جدید تبدیل خواهد شد. در سال های اخیر پژوهش مواد SiOx پوشش داده شده در حیوان خانگی، خودگردان ص و دیگر مواد پوشش داده شده با یک لایه نازک از اکسید سیلیکون آن نه تنها دارای خواص مانع بهتر و سازگاری محیط جوی عالی مانع آن به سختی دمای محیط و اثرات تغییرات آب و هوایی متاثر است. SiOx با پوشش مانع بالا خواص و مایکروویو نفوذپذیری شفافیت بالا می تواند برای پخت و پز در دمای بالا، مایکروفر و دیگر بسته بندی انعطاف پذیر مورد استفاده قرار گیرد، همچنین می تواند به بسته بندی و نوشیدنی های ساخته شده از روغن های خوراکی.