چین ثبت نام تماس با مواد غذایی

چین ثبت نام تماس با مواد غذایی
چت کن
جزئیات محصول

درک چین مقررات تماس با مواد غذایی

به جلو
هیچ مقررات منحصر به فرد به طور خاص در تماس با مواد غذايي و مقالات (FCMA) در چین وجود دارد. قانون مادر #39; قانون ایمنی مواد غذایی #39; اصولى مورد نیاز می دهد.

در طول توسعه چین FCMA مدیریت FCMA مدیریت سیستم بصورت زیر تشکیل شده است،

غذایی تماس با مواد و مقالات (FCMA) هر گونه مواد و مقالاتی که تحت شرایط عادی استفاده کند و یا ممکن است انتظار می رود برای تماس با مواد غذایی، یا جزء خود ممکن است به مواد غذایی از جمله مواد بسته بندی منتقل و ظروف بسته بندی و حاوی مواد غذایی و مکمل های غذایی، کارد آشپزخانه ظروف نقاشی/پوشش/جوهر/چسب و غیره که ممکن است به طور مستقیم یا غیر مستقیم در تماس با مواد غذایی (تماس با مواد غذایی مستقیم تماس با مواد غذایی غیر مستقیم)، و همچنین ماشین آلات، لوله کشی، تسمه نقاله، ظروف، ظروف، کارد و چنگال، که خواهد شد به طور مستقیم تماس با مواد غذایی در طول تولید، پردازش، بسته بندی و حمل و نقل و ذخیره سازی و استفاده از مواد غذایی. در کوتاه, FCMA شامل مواد بسته بندی مواد غذایی و ظروف غذا و ابزار و تجهیزات. (که این به طور جداگانه اداره می شود) مواد شوینده و ضد عفونی کننده آب عمومی امکانات محروم شدند.

تماس با مواد افزودنی و یا مواد افزودنی ظرف (مواد افزودنی استفاده می شود برای FCMA) اشاره به مواد که در طول تولید FCMA، اضافه شده که به کمک به بهبود کیفیت و ویژگی های FCMA، است یا که کمک به بهبود کیفیت، ویژگی های FCMA تا دیدار با استفاده از آنها در نظر گرفته شده است. مکمل های غذا برای مخاطب نیز شامل پردازش ایدز که در طول تولید FCMA برای اطمینان از فرایند تولید را آرام می رود برای بهبود کیفیت، در حالی که اضافه شده ویژگی های FCMA.

از توضیحات روشن است که un-عمدا ارسال مواد متعلق به تماس با مواد افزودنی است.

FCMA (از جمله مواد اولیه خود) این است که مشمول استانداردهای بهداشتی چین مرتبط مجاز. مکمل های غذایی مجاز تماس اینها مشخص شده توسط استاندارد GB 9685 #39; استانداردهای بهداشتی برای استفاده از مواد افزودنی در ظروف مواد غذایی و مواد بسته بندی #39؛.

FCMA جدید (از جمله مواد اولیه خود)، مواد غذایی جدید تماس با مواد افزودنی و همچنین نرم افزار دامنه و استفاده از گسترش FCMA مجاز (از جمله مواد اولیه آنها) و تماس با مواد غذایی مجاز مواد افزودنی توسط NHFPA (کمیسیون تنظیم خانواده و بهداشت ملی چین) در قبل از استفاده در چین باید تایید شود. معافیت تی تی سی اصل و برای مواد un-عمدا اضافه شده مجاز است.

مورد نیاز اساسی و رعایت اصل
1. انتقال مقدار ماده FCMA-مواد غذایی باید سلامت انسان صدمه نمی زند.
2. FCMA شود باید تغییر به مواد تشکیل دهنده مواد غذایی مواد غذایی ترکیب مواد غذایی رنگ/بو/طعم، و غیره، و باید اثر فنی برای مواد غذایی تولید به طور معمول نمی.
3. سايتوتوكسيسيتي آستانه اصل نگرانی (تی تی سی): برای مواد جدید که به طور مستقیم با مواد غذایی تماس بگیرید و از مواد غذایی توسط موثر لایه از هم جدا FCMA تولید کننده باید را ارزیابی ایمنی و کنترل آنها را تا به محدود کردن مقدار انتقال آنها به مواد غذایی بیش از 0.01 میلی گرم/کیلوگرم. محدوده اعمال و نانو مواد به تی تی سی اصل نیست.
4-مقدار ماده مورد استفاده در FCMA باید بر فرض قادر به دستیابی به اثرات مورد انتظار آنها به حداقل برسد.
5. مواد مورد استفاده در FCMA باید کیفیت مرتبط با مشخصات و استانداردهای ایمنی را تامین کند.
6. FCMA باید استانداردهای ایمنی مرتبط باشند.
7. un-عمدا افزوده شدن مواد (ناخالصی در FCMA محصول واکنش در طول فرآیند تولید، تجزیه فراورده تجاری/تولید/استفاده از FMCA) باید ارزیابی و کنترل، انتقال خود را به مواد غذایی مورد نیاز 1 آیين ~ 3 بالا.

اطلاعات محصول:
به طور خاص، باید به FCMA ارائه اطلاعات از جمله مواد اصلی, پذیرش بیانیه در اعمال مقررات استاندارد ماده محدود و حد خود ارزیابی اطلاعات مربوط به مواد un-عمدا اضافه شده.
FCMA نیز باید که #39 اعلام کرده است; برای تماس با مواد غذایی استفاده از #39; #39; برای بسته بندی مواد غذایی استفاده از #39; یا مشابه wordings یا مشخص شده با زیر نماد (قاشق و chopsticks)

نرم افزار
درخواست برای تصویب FCMA جدید (از جمله مواد اولیه خود)، جدید تماس با مواد افزودنی و همچنین نرم افزار دامنه و استفاده از گسترش FCMA مجاز (از جمله مواد اولیه خود) و مکمل های غذایی مجاز تماس، مواد زیر آماده ارسال شده و می باید. بررسی و تصویب چین است،
1. کردن شیمیایی خواص.
شامل: نقطه ذوب، جوش نقطه نقطه تجزیه حلالیت ناخالصی تجزیه و تحلیل، تجزیه و تحلیل در واکنش های ممکن بین با غذا #39; s مواد تشکیل دهنده.
2. ضرورت های کاربرد و شرایط فنی.
از جمله استفاده از انتظار می رود استفاده از محدوده حداقل و حداکثر دوز برای اثر در نظر گرفته، نوع مواد غذایی را به مخاطب (غذاهای مایع غذاهای چرب غذاهای اسیدی، غذاهای حاوی اتانول، و غیره)، درجه حرارت و مدت زمان تماس با مواد غذایی، چه FCMA خواهد حد مو را برای انتقال دوباره استفاده می شود، خاص (SML) اگر قابل اجرا، و غیره...
3. بصورت حلقه در اوردن فرایندها.
4-كيفيت مشخصات روش آزمون و تست گزارش.
5. مسمومیت ارزیابی داده ها:
اگر انتقال خاص (SM) lt; 0.01 میلی گرم/کیلوگرم غذا: QSAR تجزیه و تحلیل و سایر اطلاعات موجود.
اگر SM 0.01 ~ آزمون Ames غذا سپس AMES 0.05 mg/kg گزارش هاي پستانداران گلبول اريتروسيت، آزمون در پستانداران کشت کروموزوم انحراف تست یا در پستانداران کشت سلول ژن جهش تست.
اگر SM 0.05 ~ 5.0t ميلي گرم بر كيلوگرم غذا، آزمون سمیت خوراکی سپس 90 روز نیز لازم است.
اگر SM 5.0 ~ 60 ميلی گرم بر کيلوگرم مواد غذایی، سپس حاد تست سمیت خوراکی دو نسل تولید مثل آزمون سمیت الخلقه مزمن دهان سمیت آزمون و تست سرطان هستند نیز مورد نیاز است.
برای پلیمرها (Mwgt; دا 1000) اطلاعات سمیت تمام مونومر قرار خواهد گرفت.
6. انتقال مقدار و یا مقدار باقی مانده، حدود رژیم غذایی و روش ارزیابی.
7. مواد و یا اثبات برای امکان استفاده از آن در داخل و خارج چین است.
8-سایر مواد که مفید برای تصویب ارزیابی است.

چین ملی بهداشت و تنظيم خانواده کمیسیون (N-HFPC) برای بررسی و تصویب است که به طور معمول بیش از 3 ماه است. متقاضی می تواند به ارزیابی به نمایش در برای نرم افزار وجود داشته باشد. پس از تصویب، هر شرکت می تواند نتیجه تصویب استفاده از.

CBI را می توان برای مواد کاربردی استفاده شده است.

تبصره: این مقاله در ژوئن سال 2016 نوشته شده است. برخی از استانداردهای (در مثلا GB 9685 2015 پیش نویس نامیده می شود. در حالی که در حال حاضر GB 9685 2008 معتبر است) حمایت از اطلاعات این مقاله رسما منتشر شده است اما به زودی.

Randis Chemwise عامل موفق است که متخصص در ارائه خدمات مشاوره حرفه ای از چین ثبت نام تماس با مواد غذایی است. ما به مجهز گروه غذایی چین واجد شرایط ثبت نام تماس مشاور و تیم مدیریت حرفه ای در خدمت شما. باید شما ممکن است نیاز باشد خدمات ما، تماس با ما!

پرس و جو