لوازم آرایشی وارداتی ثبت نام

لوازم آرایشی وارداتی ثبت نام
چت کن
جزئیات محصول

درک چین مقررات مواد آرایشی وارداتی

قبل از ترخیص و فروش رایگان در چین، همه وارداتی آرایشی و بهداشتی باید توسط CFDA (چین غذا و داروی آمریکا) مورد تایید.

در چین، با توجه به quot; لوازم آرایشی بهداشتی نظارت Regulationsquot;، آرایشی و بهداشتی روزانه استفاده می شود مواد شیمیایی بر روی سطح هر قسمت از بدن انسان سطح (پوست مو ناخن و لب و غیره) از طریق smearing کاربردی، ترسیم و یا سایر روش های مشابه به نگه داشتن بدن تمیز, خلاص شدن از شر بوی نامطلوب برای محافظت از پوست صورت را تشکیل می دهند و افزایش زیبایی ظاهر.

با توجه به این تعریف و دهان شویه، خمیر دندان و غیره هستند نه لوازم آرایشی.
قابل توجه است که در واقع خمیر دندان در نظر گرفته به عنوان لوازم آرایشی در حال حاضر در چین اما تایید از CFDA مورد نیاز است. صابون جامد که متعلق به لوازم آرایشی تایید از CFDA به طور کلی هنوز هم مورد نیاز است.

در چین، آرایشی و بهداشتی به دو نوع طبقه بندی شده و به این ترتیب مدیریت: ویژه استفاده از لوازم آرایشی (لوازم آرایشی ویژه) و غیر ویژه استفاده از لوازم آرایشی (غیر ویژه لوازم آرایشی, آرایشی و بهداشتی طبیعی). لوازم آرایشی ویژه اشاره به لوازم آرایشی برای تغذیه مو، رنگ مو، پرم مو، از بین بردن مو, ماساژ سینه، بدن سازی، خنک فضایی، حذف لکه (از جمله محصولات) و ضد آفتاب استفاده می شود. لوازم آرایشی دیگر متعلق به لوازم آرایشی غیر ویژه می باشد.

در پیش نویس quot; لوازم آرایشی بهداشتی نظارت Regulationsquot; (نسخه تجدید نظر)، تعریف از لوازم آرایشی در حال تعریف به عنوان #39; محصولات است که اعمال شده به مخاط دهان به منظور تمیز کردن حفاظت از زیبایی اصلاح و نگه داشتن آنها را در شرایط خوب #39؛ دندان و سطح بدن انسان (پوست مو ناخن و لب و غیره)؛ لوازم آرایشی مخصوص اشاره به رنگ مو پرم مو سفید antisunburn آرایشی و بهداشتی و سایر محصولات آرایشی و بهداشتی است که CFDA لازم برای مدیریت به عنوان لوازم آرایشی ویژه.

در حال حاضر، لوازم آرایشی وارداتی باید بررسی و تایید شده توسط چین مرکزی FDA (CFDA)---وارداتی آرایشی ثبت نام، که می تواند به عنوان لوازم آرایشی ثبت نام در CFDA نام، آرایشی و بهداشتی ویژه داخلی چین باید همچنین ارزیابی و تایید شده توسط CFDA, اما لوازم آرایشی غیر ویژه داخلی چین توسط FDA محلی چین (L-FDA) ارزیابی---آن را به عنوان لوازم آرایشی ثبت نام در چین FDA نامیده می شود.

تشریفات ثبت نام ویژه لوازم آرایشی و لوازم آرایشی غیر ویژه وارد شده بسیار شبیه است. تفاوت عمده تفاوت در مورد آزمون است.

اطلاع رسانی از لوازم آرایشی غیر ویژه داخلی چین به نام #39; رکورد اعلان #39؛: در اصل L-FDA برای ارزیابی کیفیت اطلاع رسانی کنند، اعلان به L FDA برای تشریفات چک کنید که آیا مدارک لازم از دست رفته است و اگر انتقادی یا آشکار incompliance مسئول نیست.

آن planed است که ارزیابی وارداتی غیر ویژه لوازم آرایشی به چین FDA محلی منتقل می شود.

دم نمودار رابطه لوازم آرایشی مختلف را نشان می دهد.

ثبت آرایشی و بهداشتی و تولید کننده لوازم آرایشی است. اگر آخرین مرحله تولید لوازم آرایشی مطالب تماس با داخل چین برای تولید tolling سپس مواد آرایشی لوازم آرایشی داخلی چین متعلق به. اگر آخرین مرحله خارج از چین، سپس مواد آرایشی به لوازم آرایشی وارداتی تعلق دارند.

آرایشی و بهداشتی خارج از کشور سازنده چین شرکت های محلی به عنوان نماینده خود برای ثبت نام لوازم آرایشی در چین منصوب کند.

تصویب لوازم آرایشی و بهداشتی ارزیابی و تایید شده توسط CFDA برای 4 سال معتبر است. فرمت تصویب چهار ماه قبل از تاریخ انقضاء اعمال خواهد شد.

برخی از آزمایشات انجام شده برای ثبت نام از لوازم آرایشی از جمله ميكروب، بهداشتی شیمی و سم شناسی. تست های حیوانات (مانند چشم سوزش تست، به عنوان بخشی از آزمایش سم شناسی) توسط آزمایشگاه های معتبر چینی هستند اجباری برای ثبت نام استفاده ویژه لوازم آرایشی (وارداتی یا داخلی چین). آزمایشات حیوانی برای توسط آزمایشگاه های معتبر چینی برای ثبت نام وارد شده غیر ویژه استفاده از لوازم آرایشی در حال حاضر است هنوز اجباری هر چند آزمایش برای لوازم آرایشی استفاده غیر ویژه داخلی چین در حال حاضر اختیاری هستند.

با توجه به تجربه Randis ثبت نام وارد شده غیر ویژه استفاده از لوازم آرایشی در طول می کشد 4-6 ماه و ثبت نام ویژه استفاده از لوازم آرایشی حدود 8-12 ماه طول می کشد. زمان ثبت نام شامل دو قسمت، یکی آزمون توسط آزمایشگاه های معتبر است، یکی برای CFDA ارزیابی و تصویب است.

هزینه لازم ثبت نام لوازم آرایشی شامل هزینه برای تست، هزینه هزینه هزینه notarizations (انتصاب نماینده چین رایگان جواز کسب گواهینامه GMP یا ایزو، و غیره) و دیگر مانند هزینه ترجمه. مقدار هزینه آزمون نمونه متفاوت در انواع مواد آرایشی و مواد آرایشی و بهداشتی. تست موارد انواع لوازم آرایشی مختلف شاید (جدول زیر به عنوان مثال). به طور خاص، برخی از آزمایشات بر روی بدن انسان مورد نیاز می تواند برخی از مواد آرایشی استفاده خاص، برای مثال تست پچ پوست انسان لکه حذف مواد آرایشی.
برخی از مواد خاص نیاز به تست های اضافی. به عنوان مثال، phenoxyethanol مواد تشکیل دهنده نیاز به تشخیص غلظت فنل و اکسان در لوازم آرایشی.

موارد آزمون غیر ویژه استفاده از مواد آرایشی


موارد آزمون

مواستفاده از محصولات

محصولات مراقبت از پوست

محصولات آرایش

محصولات ناخن

در هر

دود

محصولات پوست عمومی

مراقبت از پوست در دسترس چشم

آب پاک کردن محصولات پاک

ترک در محصولات پاک

محصولات آرایش عمومی

محصولات آرایش برای چشم

محصولات آرایش لب

ناخن لهستانی

حذف لاک ناخن

Microor

ganism

 

سرب، جیوه، آرسنیک

متانول

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سوزش پوست حاد

  

 

 

 

سوزش چشم حاد


 

 

 

 

 

سوزش مکرر پوست

 

 

 

 

 


تست موارد استفاده ویژه مواد آرایشی

موارد آزمون

مواد مغذی مو

بدن سازی

رنگ مو

پرم مو

ضد آفتاب

خنک فضایی

حذف لکه

حذف مو

میکروارگانیسم

سرب، جیوه، آرسنیک

Chlormethine Cantharidin
اکسیداسیون رنگ مو
اسید تیوگلیکولیکهورمونMethanal
فنل هیدروکینون
عامل Suncream
pH


سوزش چشم حاد


سوزش پوست حاد
مکرر سوزش پوست
تست پوستی Sensitisation

آزمون phototoxicity بر پوست


سالمونلا تیفی/عقب جهش با روش


در شرايط آزمايشگاهي سلول هاي پستانداران کروموزوم انحراف تست


آزمایش لوازم آرایشی بر بدن انسان

Randis Chemwise عامل موفق است که متخصص در ارائه خدمات مشاوره حرفه ای لوازم آرایشی وارداتی ثبت شده است. ما به مجهز گروه آرایشی وارداتی واجد شرایط ثبت نام مشاور و تیم مدیریت حرفه ای در خدمت شما. باید شما ممکن است نیاز باشد خدمات ما، تماس با ما!

پرس و جو